• Największy zakres usług tłumaczeniowych we Wrocławiu

  Największy zakres usług tłumaczeniowych online we Wrocławiu

Tłumacz przysięgły języka angielskiego, któremu możesz zaufać!

Witaj

Nazywam się Joanna Woźniczak. Jestem wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od ponad 10 lat pomagam moim Klientom skutecznie się komunikować.

Co mnie wyróżnia?

Kompetencje i doświadczenie

Karierę zawodową rozpoczęłam od nauczania języka angielskiego i współpracy z wieloma biurami tłumaczeń, gdzie pracowałam jako tłumacz języka angielskiego. W 2010 roku otworzyłam własną działalność tłumaczeniową jako tłumacz przysięgły języka angielskiego we Wrocławiu wykonując zlecenia dla Klientów z całej Polski. Wysoką jakość moich tłumaczeń, profesjonalizm i terminowość doceniło szerokie grono Klientów indywidualnych i biur tłumaczeń, które nawiązywały ze mną stałą współpracę.

Biegle władam językiem angielskim, amerykańskim i brytyjskim. Jestem znana z wysokiej jakości tłumaczeń i przyjaznej obsługi klienta. Zapewniam elastyczne podejście i sprostanie nawet największym wymaganiom i krótkim terminom.

Moje kwalifikacje zawodowe:

 • Tytuł tłumacza przysięgłego języka angielskiego.
 • Tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową uzyskany na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.
 • Ukończone Podyplomowe Studium Tłumaczeń Specjalistycznych i Narzędzi Komputerowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej.
 • Ukończone Podyplomowe Studium Przekładu.
 • Ukończenie The Colony High School w USA i uzyskanie amerykańskiej matury (ACT).
 • Wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu ustnym oraz w tłumaczeniu pisemnym dokumentów sądowych, tekstów prawniczych i ekonomicznych, biznesowych, artykułów publicystycznych, tekstów humanistycznych, technicznych i innych.
 • Wieloletnia współpraca z biurami tłumaczeń w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego.

Doskonała znajomość kultur anglojęzycznych

W pracy tłumacza przysięgłego języka angielskiego wyróżnia mnie doskonałe rozumienie kultur, dzięki czemu tłumaczenia są precyzyjne i dokładnie oddają w przekładzie wszelkie niuanse językowe i wyzwania, jakie niosą różnice kulturowe. Z tego powodu powierzenie tłumaczenia tekstów nie może być przypadkowym wyborem, jeśli chcemy by teksty były bezbłędne i przyniosły nam oczekiwane rezultaty.

Jako tłumacz przysięgły języka angielskiego cechuję się doskonałym rozumieniem kultury angielskiej i amerykańskiej, które zdobyłam uczęszczając do amerykańskiej szkoły oraz podczas wielu wyjazdów do USA i Wielkiej Brytanii. Pozwoliło mi to opanować w równie biegłym stopniu język angielski brytyjski jak i język angielski amerykański i poznać bardzo dobrze anglojęzyczną kulturę.
Powierzenie mi tłumaczenia z języka angielskiego to gwarancja tłumaczenia z dokładnym oddaniem znaczenia przy jednoczesnym zachowaniu płynności wypowiedzi.

Jakość Premium

Posiadając wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych języka angielskiego oraz tłumaczeniach zwykłych kładę szczególny nacisk na niezwykle dokładną weryfikację tłumaczonego tekstu. Tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe muszą być bezbłędne, precyzyjne z oddaniem wszelkich niuansów kulturowych. Tylko wtedy przekład jest skutecznym narzędziem komunikacji. Dlatego każdy tekst podlega mojej szczegółowej weryfikacji pod kątem merytorycznym, ortograficznym, stylistycznym.
W tłumaczeniach ustnych dzięki biegłości językowej i bogatemu doświadczeniu w przekładach na żywo zapewniam płynne i dokładne oddanie treści wypowiedzi.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Proponuję kompleksowy zakres usług tłumaczeń z języka angielskiego:

 • Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego i na język angielski – tłumaczenia tekstów wymagające pieczęci tłumacza przysięgłego, w skład których wchodzą tłumaczenia pisemne i ustne.
 • Tłumaczenia zwykłe  – tłumaczenia tekstów zwykłych, specjalistycznych, technicznych, czyli tłumaczenia które nie wymagają pieczątki tłumacza przysięgłego.
 • Tłumaczenia ustne –  tłumaczenia na żywo, w tym tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane, przysięgłe.

Dlaczego jestem chętnie wybierana do współpracy jako tłumacz przysięgły języka angielskiego?

Decydując się na współpracę ze mną wybierasz jakość, rzetelność i zaufanie, co oznacza:

 • kompleksowe usługi tłumaczeniowe,
 • tłumaczenia jakości premium od tłumacza przysięgłego gwarantujące ich bezbłędność,
 • przejrzyste  i konkurencyjne ceny bez ukrytych kosztów,
 • sprostanie terminom (nawet najbardziej pilnym),
 • poufność informacji.

Co dalej?

Dowiedz się więcej o mojej ofercie.

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczeniaWystarczy, że wyślesz e-mail na adres j.wozniczak@tlumaczprzysiegly.pl wraz z dokumentem do przetłumaczenia, a przygotuję dla Ciebie najbardziej korzystną propozycję.

* W przypadku chęci tłumaczenia dokumentów na inne języki niż angielski, dzięki współpracy z tłumaczami ponad 50 języków obcych (wszystkie europejskie i nie tylko) mogę zaproponować takie tłumaczenia w bardzo atrakcyjnych cenach.